Wspomnienia z podróży do Rosji

Widoczki z trasy
W czasie wolnym od zajęć udało się pojechać na wycieczkę do Arhyzu - znajduje się tam jeden z największych na świecie kompleksów obserwatoriów astrofizycznych.
Widoki po drodze niesamowite. Góry jesienią - takie nieskalane cywilizacją - są prześliczne. Kolory jak z bajki i woda jak marzenie.
Potoki i rzeki w większości płynące bezpośrednio z lodowców pokrywających szczyty gór. Temperatura wody 3-6 stopni przy ok. 26-28 stopniach powietrza.

Widoczki z trasy Rosja - Ukraina Widoczki z trasy Rosja - Ukraina Widoczki z trasy Rosja - Ukraina Widoczki z trasy Rosja - Ukraina Widoczki z trasy Rosja - Ukraina Widoczki z trasy Rosja - Ukraina Widoczki z trasy Rosja - Ukraina Widoczki z trasy Rosja - Ukraina Widoczki z trasy Rosja - Ukraina Widoczki z trasy Rosja - Ukraina Widoczki z trasy Rosja - Ukraina Widoczki z trasy Rosja - Ukraina Widoczki z trasy Rosja - Ukraina Widoczki z trasy Rosja - Ukraina Widoczki z trasy Rosja - Ukraina Widoczki z trasy Rosja - Ukraina Widoczki z trasy Rosja - Ukraina Widoczki z trasy Rosja - Ukraina Widoczki z trasy Rosja - Ukraina Widoczki z trasy Rosja - Ukraina Widoczki z trasy Rosja - Ukraina Widoczki z trasy Rosja - Ukraina Widoczki z trasy Rosja - Ukraina Widoczki z trasy Rosja - Ukraina Widoczki z trasy Rosja - Ukraina Widoczki z trasy Rosja - Ukraina Widoczki z trasy Rosja - Ukraina

Copyright 2005 © Created by   Greyworm & Majka